SRF1280A-150M
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
SRF1280A-150M
Part Number : SRF1280A-150M
Manufacturer : J.W. Miller / Bourns
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : SRF1280A-150M.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : SRF1280A-150M More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Height : 8.001 mm
Weight : 4.099993 g
Shielding : Shielded
Inductance : 15 µH
Termination : SMD/SMT
Core Material : Ferrite
Number of Coils : 2
DC Resistance (DCR) : 33.3 mΩ
Inductance - Parallel : 15 µH
Min Operating Temperature : -40 °C
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Arrays, Signal Transformers
Qty : 2396 In Stock
Applications : Electronic point of sale (EPOS) Appliances Grid infrastructure
Width : 12.4968 mm
Length : 12.4968 mm
Packaging : Tape & Reel (TR)
Tolerance : 20 %
Resistance : 33.3 mΩ
Case/Package : Nonstandard
Max DC Current : 5.03 A
RMS Current (Irms) : 5.03 A
Inductance - Series : 60 µH
Max Operating Temperature : 125 °C
DC Resistance (DCR) - Series : 129 mΩ