SDQ25-680-R
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
SDQ25-680-R
Part Number : SDQ25-680-R
Manufacturer : PowerStor (Eaton)
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : SDQ25-680-R.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : SDQ25-680-R More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Depth : 5.2 mm
Width : 5.207 mm
Length : 5.2 mm
Current : 302 mA
Shielding : Shielded
Inductance : 68 µH
Termination : SMD/SMT
Core Material : Ferrite
Max DC Current : 484 mA
Test Frequency : 100 kHz
Military Standard : Not
Inductance - Series : 276.8 µH
Max Operating Temperature : 125 °C
DC Resistance (DCR) - Series : 2.75 Ω
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Arrays, Signal Transformers
Qty : 4271 In Stock
Applications : Lighting Pro audio, video & signage Data center & enterprise computing
Mount : Surface Mount
Height : 2.4892 mm
Weight : 453.59237 mg
Packaging : Digi-Reel®
Tolerance : 20 %
Resistance : 686.5 mΩ
Case/Package : 2020
Current Rating : 603 mA
Number of Pins : 4
Number of Coils : 2
DC Resistance (DCR) : 686.5 mΩ
Inductance - Parallel : 69.19 µH
Min Operating Temperature : -40 °C