SDQ12-470-R
SHENZHEN ECER NETWORK TECHNOLOGY CO.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
SDQ12-470-R
Part Number : SDQ12-470-R
Manufacturer : PowerStor (Eaton)
Lifecycle : New from this manufacturer
Datasheet : SDQ12-470-R.pdf
Delivery : DHL、UPS、FedEx、Registered Mail
Payment : T/T Paypal Visa MoneyGram Western Union
More Information : SDQ12-470-R More Information
ECAD : Request Free CAD Models
Mount : Surface Mount
Height : 1.1938 mm
Weight : 453.59237 mg
Packaging : Tape & Reel (TR)
Tolerance : 20 %
Resistance : 1.55 Ω
Case/Package : 2020
Number of Pins : 4
DC Resistance (DCR) : 3.105 Ω
Inductance - Parallel : 47.61 µH
Min Operating Temperature : -40 °C
Products Category : Inductors, Coils, Chokes - Arrays, Signal Transformers
Qty : 1779 In Stock
Applications : Appliances Aerospace & defense Wireless infrastructure
Width : 5.207 mm
Length : 5.207 mm
Current : 201 mA
Shielding : Shielded
Inductance : 47 µH
Termination : SMD/SMT
Max DC Current : 441 mA
Number of Coils : 2
Inductance - Series : 190.4 µH
Max Operating Temperature : 125 °C
DC Resistance (DCR) - Series : 6.21 Ω